Ambitna, szalona, zawsze ma dużo do powiedzenia i z reguły robi to, co mówi, mówi to, co myśli. Jest osobą szczerą i bezpośrednią, dzięki czemu dzieci szybko przyzwyczajają się do jej osoby i dobrze się razem bawią.

Kamila

„Ambitna, szalona, zawsze ma dużo do powiedzenia i z reguły robi to, co mówi, mówi to, co myśli. Jest osobą szczerą i bezpośrednią, dzięki czemu dzieci szybko przyzwyczajają się do jej osoby i dobrze się razem bawią.  Poczucie humoru i dystans do siebie pozwala jej na swobodne zabawy z dziećmi.  Jej mocną stroną jest pewność siebie, która pozwala jej osiągać wyznaczone w życiu cele. Jest odpowiedzialna, choć czasem działa pod wpływem emocji, zawsze stara się oceniać obiektywnie sytuacje. Posiada wiedzę i doświadczenie w organizowaniu zabaw terenowych oraz ruchowych. Ma doświadczenie w opiece nad większą grupą dzieci, które zdobyła uczestnicząc w szkoleniach i praktykach na studiach. Jest instruktorem pływania oraz samoobrony. Dzieci mogą się czuć prze Niej bezpiecznie.”

Ania

„Jest najbardziej pozytywną osobą, jaką znam. Potrafi zarazić uśmiechem największego ponuraka. Zabawy ruchowe, gry sportowe to coś, w czym Kamila czuję się jak ryba w wodzie. Przy niej nuda nie istnieję.  W łatwy i szybki sposób nawiązuje kontakty. Jest osobą niezwykle otwartą dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Śmiało mogę przyznać, że takiego przyjaciela u swego boku mieć to sama radocha. „

Marzena

Wykształcenie:

  • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Kursy i szkolenia:

  • Instruktor rekreacji- samoobrona
  • Instruktor rekreacji- pływanie