Marza, bo tak się do niej zwracają znajomi- to osoba pełna ukrytej energii i nieskrytego uśmiechu, otwarta, z łatwością nawiązuje kontakty i współprace w grupie.

Marzena

„Marza, bo tak się do niej zwracają znajomi- to osoba pełna ukrytej energii i nieskrytego uśmiechu, otwarta, z łatwością nawiązuje kontakty i współprace w grupie. Wystarczy odrobina muzyki, a każdego porwie do tańca. Wśród swoich bratanków i siostrzeńców z pewnością zyskuje tytuł najlepszej cioci na świecie.  Podczas zajęć ruchowych Marza i jej sportowy duch są nie do zatrzymania.  Jest certyfikowanym animatorem (animatorką), instruktorką fitness.”

Kamila

„Pozytywnie nastawiona do życia, kiedy trzeba szalona, z łatwością nawiązuje kontakt z dziećmi, dobrze odnajduje się w grach zespołowych. Jest osobą kreatywną, serdeczną, ma poczucie humoru. Doskonale odnajduje się w tańcach, z łatwością przychodzi jej wdrażanie nowych kroków w układach tanecznych. Jest osobą otwartą, chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Razem z Kamilą tworzą zgrany duet, który nawet dorosłych porwie do tańca i wspólnych animacji.”

Ania

Wykształcenie:

  • Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

Kursy i szkolenia:

  • Kurs animatora czasu wolnego dzieci i dorosłych
  • Instruktor rekreacji- fitness